Rozšíření specifikací úklidových činností- úklidy domů

26.09.2014 16:08

Od října 2014 zvyšujeme kvalitu námi poskytovaných úklidových prací- smluvně se zavazujeme na rozšíření specifikací úklidových činností u úklidů veřejných částí bytových domů.

Jedná se mimo jiné o tyto záležitosti:

-pracovníci úklidu budou pravidelně vyměňovat špinavou vodu, tzn. že nebude umyto "jedním kýblem celý barák", ale pravidelně bude voda vyměňována dle rozsahu úklidu (například u činžovního domu každé 2 patra)

-pokud v domě není teplá voda, bude studená ohřívána voda rychlovarnou konvicí, která bude umístěna v zázemí domu a bude majetkem úklidové firmy

-bude zameteno a umyto i pod rohožkami majitelů bytů, rohožka bude během úklidu zvednuta a opřena nasvislo o zeď vedle dveří. Podlaha tedy nebude myta jen kolem rohožky.

-bude použito přísad do vody- vůní, tak aby nebylo poznat jen podle očí, že bylo uklizeno, ale také čichem

-úklid nebude provádeň v době, kdy bývá v domech velký provoz, tzn. kolem 8. hodiny ranní nebo mezi 16-18. odpolední, ale ideálně v dopoledních hodinách

-pracovníci úklidu jsou zodpovědni za údržbu v domě, neznamená to tedy, že to, co není vyloženě uvedeno ve smlouvě se neuklízí. Vždy je jejich zájmem uklidit vše, co je na očích, pokud je to v jejich možnostech.

Zpět