Filosofie úklidové firmy TOP CLASS Service- úklidové firmy pro Prahu a okolí:

  • -pracovníci úklidové firmy jsou zodpovědni za čistotu v domě, neznamená to tedy, že to, co není vyloženě uvedeno ve smlouvě se neuklízí. Vždy je jejich zájmem uklidit vše, co je na očích, pokud je to v jejich možnostech.
  • -úklid v bytových domech nebude provádeň v době, kdy bývá v domech velký provoz, tzn. kolem 8. hodiny ranní nebo mezi 16-18. odpolední, ale ideálně v dopoledních hodinách
  • -pracovníci úklidu budou pravidelně vyměňovat špinavou vodu, tzn. že nebude umyto "jedním kýblem celý barák", ale pravidelně bude voda vyměňována dle rozsahu úklidu (například u činžovního domu každé 2 patra)
  • -dále v bytových domech bude zameteno a umyto i pod rohožkami majitelů bytů, rohožka bude během úklidu zvednuta a opřena nasvislo o zeď vedle dveří. Podlaha tedy nebude myta jen kolem rohožky.
  • -bude použito přísad do vody- vůní, tak aby nebylo poznat jen podle očí, že bylo uklizeno, ale také čichem

TOP CLASS Service- úklidová firma Praha- standardní i nadstandardní úklidy, mytí oken, výškové práce, práce v domácnosti, pravidelné úklidy bytových domů, kanceláří, restaurací, hotelů, postavební úklidy, kontejnery na odpad

Úklidová firma TOP CLASS Service je firma působící na trhu mezi úklidovými službami. Od ostatních úklidových firem se liší kvalitou a rychlostí úklidu, včasným vyřízením zakázek úklidových prací, časovou flexibilitou našich pracovníků a v neposlední řadě ve férovosti v jednání s klientem.

Jsme schopní ve velmi krátkém ternímu zajistit:

-pravidelné úklidy (bytové domy, kanceláře, domácnosti, restaurace, bary, showroomy, garáže), zimní úklid sněhu, pomocné služby v domácnosti, služby chůvy, hlídání dětí, sekání trávy, postavební úklidy

Firma TOP CLASS Service se nesnaží vyrovnat velkým úklidovým firmám s vysokým počtem zaměstnanců, dává přednost kvalitě před kvantitou a dokonalé kontrole odvedené práce jejich zaměstnanců. Pravidelný dohled nad zaměstnanci je samozřejmostí.

 

Pokud máte nějaký dotaz nebo byste rádi využili našich služeb, neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím emailu info@topclassservice.cz nebo telefonicky na čísle +420 605 827 609.

Web: www.topclassservice.cz/top-class-service-o-nas.html