FAQ- často kladené otázky / odpovědi

Z čeho se odvíjí cena úklidových prací a jaká je přibližná celková cena úklidu?

Cena úklidových prací se odvíjí:

1) jednorázový / pravidelný úklid -jednorázové úklidy jsou zpravidla dražší než pravidelné, u pravidelných úklidů bývají slevy na úklidové práce v řádech desítek procent. Minimální cena jednorázového úklidu včetně dopravy je 96O Kč (jedná-li se o úklid v Praze) a 960 Kč + 12 Kč/Km/cesta (jedná-li se o úklid mimo Prahu).

2) na termínu provedení úklidových prací- u požadavdu na úklidové práce např. do 24 hodin se účtuje přirážka od základní ceny úklidu ve výši 50%. Dále je možné domluvit i úklid do 2 hodin od Vaší objednávky, zde se koncové ceny určují smluvně.

3) poloha v obci- pokud se jedná o těžko přístupné místo, má firma TOP CLASS Sevice právo na navýšení ceny úklidových prací o tzv. "dopravné".

4) časovém rozvržení provedení úklidových prací u zákazníka- např. pokud by byl požadavek uskutečnění úklidu v nočních hodinách apod., firma TOP CLASS Service má právo na navýšení ceny.

5) na množství znečištění ploch určených k úklidu, cena úklidu silně zněčištěných povrchů může být navýšena až o 50%.

Web: www.topclassservice.cz/cenik-uklidovych-praci.html

Do jakého nejbližšího termínu od mého objednání úklidových prací je možné úklid uskutečnit?

Úklid u firmy TOP CLASS Service je možný uskutečnit do 2 hodin od potvrzení písemné nebo telefonické objednávky. Stačí nás kontaktovat na tel. čísle +420 605827609 nebo na e-mailu info@topclassservice.cz

Více informací o cenách naleznete zde: www.topclassservice.cz/cenik-uklidovych-praci.html


Bydlím mimo Prahu, vyplatí se mi u Vás objednávat úklidové práce mé domácnosti?

Pokud najdete úklidovou firmu sídlící ve Vašem okolí, vyplatí se kontaktovat tuto firmu. Úklidové firmy si většinou zvlášť účtují dopravné, které bývá nedílnou součástí koncové ceny úklidových prací. Firma TOP CLASS Service si u zakázek nacházejících se na území Hlavního města Prahy dopravné neučtuje, u zakázek mimo území Hlavního města Prahy se účtuje příplatek 12 Kč/Km/cesta. Provedení úklidu např. v Průhonicích u Prahy by stálo:

1) cena základních úklidových prací platná v ceníku

2) dopravné- 2 cesty po cca 15 km, tzn. 2 x 15 x 12 Kč za 1km = 360 Kč, nebo jízdenka MHD v ceně kolem 25 Kč.

Ceny úklidových prací úklidové firmy TOP CLASS Service naleznete zde: www.topclassservice.cz/cenik-uklidovych-praci.html


Mám jistotu, že Vaši zaměstnanci jsou bezproblémoví a opravdu mají např. čistý trestní rejstřík.?

Ano, u firmy TOP CLASS Service pracují pouze svědomití, bezproblémoví, nekonfliktní zaměstnanci s čistým trestním rejstříkem.

Na požádání můžeme úkázat klientovi notářsky ověřenou kopii výpisu z rejstříku trestů našich zaměstnanců.

Více informací o úklidové službě TOP CLASS Service naleznete zde: www.topclassservice.cz/top-class-service-o-nas.html

Vím o někom, kdo se poptává po úklidových pracech. Budu mít z toho nějakou provizi, když se obrátím na Vaši firmu?

Ano, provizi budete mít v případě, pokud dojde k uzavření smlouvy o provedení práce mezi naším subjektem a poptávajícím.

Stačí nás kontaktovat zde: www.topclassservice.cz/kontakt-top-class-service.html

Účtuje si firma TOP CLASS Service dopravu? Kolik přibližně stojí doprava za 1 km?

Firma TOP CLASS Service si dopravné na území Hlavního města Prahy neúčtuje. Bývá již zaúčtovaná v cenách úklidových prací. Výjimku tvoří zakázky mimo území Hlavního města Prahy, kde ce dopravné účtuje (12 Kč/ Km/ cesta), pokud se obě strany (klient a firma TOP CLASS Service) nedomluví jinak.

Ceny úklidových prací úklidové služby TOP CLASS Service naleznete zde:

Jsou účtované ceny firmy TOP CLASS Service v porovnání s ostatnimi úklidovými firmami dražší nebo ne?

Pokud sami porovnáte naše ceny s konkurenčními firmami, na první pohled se mohou jevit naše ceny vyšší. Mnoho úklidových firem ale do cen úklidových prací nepočítá úklidové prostředky a dopravu na místo úklidu. Výše našich cen je koncová, včetně cen úklidových prostředků a dopravného a platí pro území Hlavního města Prahy. Nejsme plátci DPH.

Ceny úkliu můžete najít zde:

Mám záruku, že zaměstnanci opravdu na místo úklidu ve sjednaný den dorazí?

Dodržení termínů a dochvilnost je pro naši firmu vůči klientovi velmi důležitá a proto dáváme záruku dodržení termínů úklidových prací. V případě zpoždění, způsobené naši vinou či nikoliv automaticky poskytujeme klientovi slevu na úklidové práce popř. darujeme menší pozornost, jako důkaz toho, že si velmi vážíme našich zákazníků.

Neváhejte nás kontaktovat zde:

Existuje nějaká minimální cena za úklid, kterou musím zaplatit?

Ano, ať by úklid trval například jen 60 minut, minimální cena je 500 Kč / úklid na území Hlavního města Prahy, pokud by se obě strany nedohodly jinak. Minimální cena úklidových prací mimo Hlavní město Praha je 500 Kč + 12 Kč/ Km/ cesta.

Ceny úklidových služeb naleznete v našem ceníku zde: www.topclassservice.cz/cenik-uklidovych-praci.html


Jaká je přibližně průměrná cena klasického úklidu bytu o 100 m2 (zametení, vytření podlad, vyluxování koberců, otření prachu ze skříní, vyleštění zrcadel, umytí hygienického zařízení...)?

Dle ceníku úklidových prací je základní cena jednorázového úklidu na území Hlavního města Prahy bytu o 100 m2 1150 až 1450 Kč (včetně DPH). Na tuto částu Vám vystavíme fakturu splatnou obvykle do 14 dní od data vystavení faktury.

V ceně je zaúčtováno dopravné a čistíci prostředky. Žádné další skryté poplatky si firma TOP CLASS Service neúčtuje.

Tato cena platí u jednorázového úklidu, popř. u nového zákazníka.

Více o jednorázových úklidech naleznete zde: www.topclassservice.cz/jednorazove-uklidy-domacnosti.html

Anketa

Jak často využíváte služeb úklidových firem?

Celkový počet hlasů: 14